Airsoft Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Airsoft Hunedoara

Forumul pasionatilor de airsoft din Hunedoara
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 PLICTISEALA

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
tiatira

tiatira


Mesaje : 33
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Deva

PLICTISEALA Empty
MesajSubiect: PLICTISEALA   PLICTISEALA Icon_minitimeMier Aug 18, 2010 6:49 pm

Deschid acest post in speranta sa mai fie doritori de a se juca si in timpul saptamani sau cel putin de 2 ori pe saptamana excluzand weekendurile . Deci cine este pro cu postul meu este rugat sa lase un mesaj si vom discuta aici .
P. S cred ca ar trebui sa folosim mai mult froumul si sa nu uitam ca in curand actele vor fii gata si va trebui sa gasim un nume si o sigla pt echipa din Deva . Va multumesc si va doresc o zii buna .
Cu respect Tiatira aka Alex
Sus In jos
HUHA

HUHA


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 46
Localizare : HUNEDOARA

PLICTISEALA Empty
MesajSubiect: Re: PLICTISEALA   PLICTISEALA Icon_minitimeMier Aug 18, 2010 7:43 pm

Eu sunt disponibil o saptamana la fiecare 2 saptamani, cand sunt de dimineata la munca.
Sus In jos
http://www.6sense.ro
HIENA




Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : deva

PLICTISEALA Empty
MesajSubiect: Re: PLICTISEALA   PLICTISEALA Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 7:00 am

da ai dreptate.sambata duminica ba un botez ba o nunta,ba zice nevasta ca la sfarsit de saptamana ar cam trebui sa stai si pe acasa.colac peste pupaza mai si lucrez sambata si dumineca cand pica randul asa ca ma mir ca nu se organizeaza in cursul sap.tamanii ceva pentru ca nu cred ca toti sunt liberi numai sambata si duminica.





A hero is no braver than an ordinary man, but he is braver five minutes longer.Ralph Waldo Emerson
cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





PLICTISEALA Empty
MesajSubiect: Re: PLICTISEALA   PLICTISEALA Icon_minitime

Sus In jos
 
PLICTISEALA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Airsoft Hunedoara :: Airsoft :: Cand si unde jucam-
Mergi direct la: