Airsoft Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Airsoft Hunedoara

Forumul pasionatilor de airsoft din Hunedoara
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nou pe aici / nou in airsoft :)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Dakes




Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/06/2011
Localizare : Hunedoara

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 3:25 am

Buna sunt din hunedoara si tocmai mi`am cumparat si eu un pistol de airsoft.. Smile Ca sa particip si eu la iesirile voastre ce echipament ar trebui sa am?
Am pistol si ochelari .. trebuie mai mult de atat?

Multumesc !
Sus In jos
HUHA

HUHA


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 46
Localizare : HUNEDOARA

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 9:48 am

Salut
Bine ai venit.
Ca sa poti veni cu noi la joc, mai ai o conditie de indeplinit si anume sa ai bile ca sa poti juca Very Happy Pistolul tau merge cu bile.

Urmareste aici

https://airsofthunedoara.forumgratuit.ro/f3-cand-si-unde-jucam

si daca poti veni la jocuri anunta acolo.






Sus In jos
http://www.6sense.ro
Dakes




Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/06/2011
Localizare : Hunedoara

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 1:27 am

Am si bile Smile) lol! .. Am un pistol pe arc:) asa de inceput ..Am sa urmaresc forumul si daca am sa pot veni am sa vin cu siguranta..Daca nu am nevoie de nimic mai mult decat un pistol,bile si ochelari Smile) ..
Ne auzim pe forum ..
Sus In jos
Sensei

Sensei


Mesaje : 15
Data de inscriere : 03/05/2011
Varsta : 58
Localizare : deva, hd

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: vino sa ne cumoastem   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 11:11 am

daca stai in deva vino la barul Mag13 vizavi de fostul contim, langa xerox prismo sa ne cunoastem si sa stabilim o viitoare colaborare. sau lasa nr tel sa vb. si inca o chestie SA AI 18 ANI.
Sus In jos
Dakes




Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/06/2011
Localizare : Hunedoara

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 9:41 pm

Nu stau in deva.. Sunt din hunedoara.. Si am 19 ani Very Happy Ar fi frumos sa facem un meci in hunedoara.. In padurea de langa castel.. Dupa releu ,cine cunoaste ..
Sus In jos
Sensei

Sensei


Mesaje : 15
Data de inscriere : 03/05/2011
Varsta : 58
Localizare : deva, hd

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 9:25 am

noi jucam la deva , saulesti, caprioara etc. nu mutam bazele de joc pt. o persoana. sorry
Sus In jos
HUHA

HUHA


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 46
Localizare : HUNEDOARA

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 9:54 am

Si eu sunt din Hunedoara.
Joc unde decide majoritatea sau unde sunt locatii bune. Inainte aveam niste locatii f bune in fostul combinat, dar s-au demolat, asa ca nu mai sunt locatii bune prin zona.
Sus In jos
http://www.6sense.ro
Ursu13

Ursu13


Mesaje : 2
Data de inscriere : 12/11/2011
Varsta : 37
Localizare : Hunedoara

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 7:23 pm

Salut! As vrea sa ma apuc de acest sport si sa ma alatur echipei voastre. Dak poate sa ma ajute cineva cu info, as aprecia... Precizez k sunt din HD si ink nu am arma sau echipament. Astept sa vina banii la inceputul lui decembrie Very Happy Am gasit doua modele pe net (o sa postez link-urile peste 7 zile). Multumesc.
Sus In jos
HUHA

HUHA


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 46
Localizare : HUNEDOARA

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:05 pm

Ursu13 a scris:
Salut! As vrea sa ma apuc de acest sport si sa ma alatur echipei voastre. Dak poate sa ma ajute cineva cu info, as aprecia... Precizez k sunt din HD si ink nu am arma sau echipament. Astept sa vina banii la inceputul lui decembrie Very Happy Am gasit doua modele pe net (o sa postez link-urile peste 7 zile). Multumesc.


Salut

Cand ai timp putem sa ne intalnim,. Eu si cativa suntem din HD, altii din Deva, altii din Simeria.
Pot sa te ajut cu sfaturi daca vrei sa-ti achizitionezi ceva replici/echipament.

Alin
Sus In jos
http://www.6sense.ro
Ursu13

Ursu13


Mesaje : 2
Data de inscriere : 12/11/2011
Varsta : 37
Localizare : Hunedoara

Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:06 pm

OK. Ms mult!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nou pe aici / nou in airsoft :) Empty
MesajSubiect: Re: Nou pe aici / nou in airsoft :)   Nou pe aici / nou in airsoft :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Nou pe aici / nou in airsoft :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Airsoft.ro
» Airsoft & Avatar 3D
» joc weekend 5-6 Martie Airsoft
» Magazine romanesti de airsoft
» Despre federatia romana de airsoft.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Airsoft Hunedoara :: Airsoft :: Diverse-
Mergi direct la: