Airsoft Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Airsoft Hunedoara

Forumul pasionatilor de airsoft din Hunedoara
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente

In jos 
AutorMesaj
tiatira

tiatira


Mesaje : 33
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Deva

Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente Empty
MesajSubiect: Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente   Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 6:41 pm

Salutare si la multi anii tuturor jucatorilor de airsoft , cu mare durere si dezamagire sunt fortat de imprjurari sa imi vand arma si restul de echipament aferent ei . Pachetul contine urmatoarele :


1 replica MP5SD6 Cyma care a fost folosita aproximativ 3-4 luni si un total de max 15000 de bile arma mai este in garantie
1 dot site red/green
5 incarcatoare mid cap
1 acumulator firfox + incarcatorul
1 geanta de transport

Totalul este de : 900 ron din pacate nu este negociabil cum am spus am nevoie de bani .

Cei interesati sunt liberi sa ma conctacteze la 0732911168 la orice ora , va multumesc si va doresc o zii buna .

P.S Te rog frumos alin pune anuntul si pe airsoft.ro si evident cel care doreste suporta transportul si voi pune poze putin mai tarziu , va multumesc .
Sus In jos
tiatira

tiatira


Mesaje : 33
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Deva

Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente Empty
MesajSubiect: Re: Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente   Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:12 pm

Din pacate anuntul este inca valabil si ultimul pret ii 850Ron . Cine este interesat il rog sa ma contacteze telefonic . Va multumesc .
Sus In jos
 
Vand Mp5Sd6 plus imbunatatirile aferente
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand g36c pret 400 lei...........
» vand AK47 si Well L96 aproape noi
» Vand Telefon cu GPS si TELEVIZOR
» VAND Bile Airsoft Royal...
» Vand M4 Enforcer Punisher de la G&P full metal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Airsoft Hunedoara :: Airsoft :: Vanzari\cumparari-
Mergi direct la: